درباره ما

بهترین نان رژیمی را به شما ارائه می دهیم

هایپرنان

فروشگاه هایپرنان با عرضه محصولات انواع نان رژیمی در جهت حفظ سلامتی و رژیم غذایی سعی در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت به هموطنان عزیز را دارد. امروزه توجه به نان مصرفی به عنوان بخش مهمی از هرم غذایی و نیز تولید نان های رژیمی از شرکت های خوب کشورمان و همچنین ارزش نهادن به این مهم باعث تاسیس و شکل گیری این فروشگاه گردید. فروشگاه هایپرنان با داشتن کادری مجرب در جهت اعتلای خدمات مناسب به مشتریان گرامی سعی در بهبود مستمر کیفیت عرضه محصولات را داشته و از این رو از نظرات و حمایت سازنده شما کمال تشکر را داریم.

رسالت فروشگاه هایپرنان


مشتری

رضایت مشتری برای ما، به عنوان یک ارزش و به معنای حق تقدم مشتری یا به عبارتی «همیشه حق با مشتری‌ست» جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ فروشگاه هایپرنان دارد؛ ما در جهت کسب رضایت در کنار مشتری هستیم، امیدواریم با ارائه خدمات بهتر باعث جلب اعتماد شما مشتریان گرامی گردیم.

کیفیت

کیفیت محصول و ارائه خدمات مناسب یکی از اصول مهم فروشگاه هایپرنان می باشد، چرا که بر این باوریم که کیفیت از حقوق مهم مشتریست و همچنین نیز تحقق این اصل مهم باعث رضایت مشتری و آسودگی خاطر در استفاده از محصولات است

چابکی

ارسال به موقع و سریع از ویژگی اصلی فروشگاه هایپرنان است و از اصول ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک فروشگاه اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا رضایت مشتری.